portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Osiedle Południowe - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Południowe - sprawy osiedlowe » Forum » Nowy zarzadca Wspólnota 1
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowy zarzadca Wspólnota 1

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kobra001 
   

Początkujacy


Wiek: 47
Dołączył: Nie Maj 15, 2011 14:11
Posty: 7
Skąd: gdansk poludniowe

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 15:12    Temat postu: Nowy zarzadca Wspólnota 1

Witam nowy zarzadca naszej wspolnoty to poprostu jakas PORAŻKA od ponad 2 tygodni staram sie skontaktowac z zarządca wysylam e-maile do biura w gdansku do siedziby glownej i zero odpowiedzi Kontakt telefoniczny to tez jakas farsa wlacza sie odrazu poczta glosowa zostawiam wiadomosc i tez bez odpowiedzi A chodzu mi o rozliczenie oplat za miesiac sierpien bo do tej pory nic nie otrzymalem Jestem ciekawy Jak sytuacja wyglada u innych mieszkancow Poprzedni zarzadcy wysylali nam e-mail z rozliczeniem na poczatku kazdego miesiaca a od nowego ja jeszcze nic nie otrzymalem
samantha777 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Lut 18, 2018 20:25
Posty: 1
Skąd: Gdańsk os. Południowe

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 12:23    Temat postu: Re: Nowy zarzadca Wspólnota 1

Witam,

Zmiana niestety nie wyszła nam na dobre, bynajmiej na chwilę obecną... Również próbowałam się skontaktować telefonicznie z nowym zarządcą, ale bezskutecznie...

W piśmie od nowego zarzący, które znaleźliśmy w skrzynce pocztowej była informacja, że opłaty pozostają bez zmian, jak i również zmianie nie ulega numer rachunku bankowego wspólnoty - niestety kłamstwo - po wysłaniu przelewu na dotychczasowe konto następnego dnia otrzymałam zwrot z banku z informacją, że konto nie istnieje....

Czy komuś z Państwa udało się skontaktować z przedstawicielami nowego zarządcy ?
aga1732 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Gru 30, 2010 16:12
Posty: 196
Skąd: gdańska

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 18:15    Temat postu: Re: Nowy zarzadca Wspólnota 1

Mi udalo sie za pierwszym razem dodzwonic do nich. WYPYTALAM sie o wszystko co mnie interesowalo i z tego co moge powiedziec to ze z racji przekazywania dokumentow nie wystawia nam faktury bo czekaja na wszelkiego rodzaju cesje a mamy zaplacic kwote ta ktora byla na ostatniej fakturze ktora wystawil nam bob w razie co beda robione korekty, a i mamy wplacic na to samo konto na ktore do tej pory wplacalismy.
Z nowosci ktore praktykuja to jest spisywanie licznikow wody raz gora 2 razy do roku a przez caly czas bedzoemy placili jakiea zaoiczki np za 10m zimnej i 5 m cieplej i beda dopiero przy odczycie wyrownania robic.

Sluchajcie ale to chyna zarzady powinny nas wogle poinformowac ze planuja zmienic firme i wogle co i jak bedzie wygladac i wogle co my sadzimy o tym wszystkim.....
Kasia i Bartek
Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 13, 2006 19:21
Posty: 183

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 15:39    Temat postu: Re: Nowy zarzadca Wspólnota 1

Witam,

Zapraszam do zarządu wspólnoty, potrzebna jest osoba, która za niewielkim, a właściwie żadnym wynagrodzeniem będzie dbać o interesy mieszkańców naszej wspólnoty. Trzeba czasem chodzić po mieszkaniach i zbierać głosy pod każdą uchwałą, responsywność jest w tej chwili na maksymalnym poziomie 30% (o ile się nie pochodzi). Na zebraniach jest 10-20 osób, które się interesują.

Dlaczego postanowiliśmy zmienić administratora? Może dlatego że nie dbał o porządek na osiedlu, nie przyjmował do wiadomości, że trzeba coś zrobić, nie wywiązywał się z warunków umowy a cały czas pobierał opłatę.

Najbliższe zebranie odbędzie się w styczniu, składam swoją rezygnację, jest miejsce można mieć wpływ na to co się dzieje, serdecznie zapraszam.

Informacja o zmianie administratora była wywieszona na klatkach, oraz podana emailowo.
Były dwa tygodnie na odwołanie się od decyzji zarządu.

pozdrawiam i zachęcam do większego zainteresowania lub wstąpienia do zarządu wspólnoty.

Bartosz Roman

aga1732 napisał:
Mi udalo sie za pierwszym razem dodzwonic do nich. WYPYTALAM sie o wszystko co mnie interesowalo i z tego co moge powiedziec to ze z racji przekazywania dokumentow nie wystawia nam faktury bo czekaja na wszelkiego rodzaju cesje a mamy zaplacic kwote ta ktora byla na ostatniej fakturze ktora wystawil nam bob w razie co beda robione korekty, a i mamy wplacic na to samo konto na ktore do tej pory wplacalismy.
Z nowosci ktore praktykuja to jest spisywanie licznikow wody raz gora 2 razy do roku a przez caly czas bedzoemy placili jakiea zaoiczki np za 10m zimnej i 5 m cieplej i beda dopiero przy odczycie wyrownania robic.

Sluchajcie ale to chyna zarzady powinny nas wogle poinformowac ze planuja zmienic firme i wogle co i jak bedzie wygladac i wogle co my sadzimy o tym wszystkim.....
4114128
kobra001 
   

Początkujacy


Wiek: 47
Dołączył: Nie Maj 15, 2011 14:11
Posty: 7
Skąd: gdansk poludniowe

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 15:12    Temat postu: Re: Nowy zarzadca Wspólnota 1

Udało mi się skontaktować z nowym zarządcą i taka odpowiedź otrzymałem

Uprzejmie informuję, iż jesteśmy w trakcie odbierania dokumentacji Państwa nieruchomości od poprzedniego administratora i dokumentację księgową otrzymamy wg zapowiedzi BOB pod koniec bieżącego miesiąca.
Dlatego też dopiero po uzyskaniu pełnych danych będziemy mogli Państwa kartoteki wprowadzić do naszego systemu.
Wobec powyższego aktualnie informujemy właścicieli, iż opłaty za wrzesień są takie same jak za sierpień i również numer rachunku bankowego Wspólnoty nie uległ zmianie.

Samntha777 napisała że wysłał pieniądze na konto na które zawsze wykonywaliśmy wplat a bank zwrócił transakcje mówiąc że konto już nie istnieje

Ja poczekam aż dostane i potwierdzenie od nowego administratora z numerem konta i suma jaka mam do zapłacenia

Do Kasia i Bartek
Nie każdy jest w stanie uczęszczać na spotkania wspólnoty
Może info o zmianie administratora było wywieszone na tablicy ogłoszeń ale nie każdy z różnych powodów może odczytać info wywieszone na tablicy ogłoszeń lub odebrać pocztę że skrzynki pocztowej
Ja jedyna wiadomość na email dostałem od B.O.B i było to ostatnie rozliczenie za wodę z informacją o zmianie administratora Innej żadnej wiadomości email nie otrzymałem

Mam nadzieję że po tym jak nowy Administrator otrzyma już nasze akta i wprowadzi je do swojego systemu Wszystkie sprawy się ustabilizuja

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców naszego osiedla
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama